SOMMARTIDER
Vi håller öppet hela sommaren men eftersom det är semestertider är personalstyrkan begränsad. Vi tar inte emot besök på vårt kansli. Däremot kan vi mötas digitalt. Tänk på att kontakta oss i god tid.

Har du frågor som rör ideella föreningar? Hur man bildar en förening, reviderar stadgar eller andra frågor i föreningsarbetet?
Skicka ett mail till
info@foreningspoolmalmo.se

Har du frågor angående våra föreningsutbildningar?
Skicka ett mail till
utbildning@foreningspoolmalmo.se

Vill ni besöka oss?
Boka ett möte genom att skicka ett mail till
info@foreningspoolmalmo.se

Vill du prata med oss?
Telefon: 0793-21 22 52

Vi som arbetar i föreningspoolen

Linda Attin
Verksamhetschef och GDPR-ansvarig
linda@foreningspoolmalmo.se
Stadgar och föreningsadministration

Kristina Linde
Föreningssekreterare
kristina@foreningspoolmalmo.se
Utbildningssamordning, stadgar och föreningsadministration

Per Jervrud
Föreningssekreterare
per@foreningspoolmalmo.se
Ekonomi och personaladministration

Dariusz Sosinski
Föreningssekreterare
dariusz@foreningspoolmalmo.se
Ekonomi och personaladministration

Jolanta Majewska
Föreningssekreterare
jolanta@foreningspoolmalmo.se
Ekonomi och skattefrågor

Anchi Nyström
Föreningssekreterare
anchi@foreningspoolmalmo.se
Stadgar och föreningsadministration

Desirée Merseburg
Föreningssekreterare
desiree@foreningspoolmalmo.se
Layout

Ulla Qvartsenklint
Kommunikatör
ulla@foreningspoolmalmo.se
Kommunikation