Har du frågor som rör ideella föreningar? Hur man bildar en förening, reviderar stadgar eller andra frågor i föreningsarbetet?
Skicka ett mail till
info@foreningspoolmalmo.se

Har du frågor angående våra föreningsutbildningar?
Skicka ett mail till
utbildning@foreningspoolmalmo.se

Vill ni besöka oss?
Boka ett möte genom att skicka ett mail till
info@foreningspoolmalmo.se

Vi som arbetar i föreningspoolen

Linda Attin
Verksamhetschef och GDPR-ansvarig
linda@foreningspoolmalmo.se
Telefon: 0707-49 39 21
Stadgar och föreningsadministration

Per Jervrud
Föreningssekreterare
per@foreningspoolmalmo.se
Ekonomi och personaladministration

Dariusz Sosinski
Föreningssekreterare
dariusz@foreningspoolmalmo.se
Ekonomi och personaladministration

Jolanta Majewska
Föreningssekreterare
jolanta@foreningspoolmalmo.se
Ekonomi och skattefrågor

Anchi Nyström
Föreningssekreterare
anchi@foreningspoolmalmo.se
Stadgar och föreningsadministration

Desirée Merseburg
Föreningssekreterare
desiree@foreningspoolmalmo.se
Layout

Kristina Linde
Föreningssekreterare
kristina@foreningspoolmalmo.se
Stadgar och föreningsadministration

Ulla Qvartsenklint
Kommunikatör
ulla@foreningspoolmalmo.se
Kommunikation