Kontakta oss

Har du frågor som rör ideella föreningar? Hur man bildar en förening, reviderar stadgar eller andra frågor i föreningsarbetet?

Fyll i vårt kontaktformulär

Har du frågor angående våra föreningsutbildningar?

Skicka ett mail till
utbildning@foreningspoolmalmo.se

Vill ni besöka oss?

Boka ett möte genom att fylla i vårt kontaktformulär

Vill du prata med oss?

Telefon: 0793-21 22 52

Vi som arbetar i föreningspoolen

Katarina Olsson
Verksamhetschef och GDPR-ansvarig
katarina@foreningspoolmalmo.se
Stadgar och föreningsadministration

Kristina Linde
Bitr verksamhetschef
kristina@foreningspoolmalmo.se
Utbildningssamordning, stadgar och föreningsadministration

Per Jervrud
Föreningssekreterare
per@foreningspoolmalmo.se
Ekonomi och personaladministration

Dariusz Sosinski
Föreningssekreterare
dariusz@foreningspoolmalmo.se
Ekonomi och personaladministration

Jolanta Majewska
Föreningssekreterare
jolanta@foreningspoolmalmo.se
Ekonomi och skattefrågor

Anchi Olsson (fd. Nyström)
Föreningssekreterare
anchi@foreningspoolmalmo.se
Stadgar och föreningsadministration

Desirée Merseburg
Föreningssekreterare
desiree@foreningspoolmalmo.se
Layout

Ulla Qvartsenklint
Kommunikatör
ulla@foreningspoolmalmo.se
Kommunikation